3 nové oddíly v oddílovém adresáři

Autor: Mižu, publikováno 3.2.2009 v 06:10

3 nové oddíly najdete v našem adresáři oddílů. Všechny sídlí ve středu města Brna. Rozdílné je ovšem jejich zaměření a věk dětí, pro které jsou určeny. Všechny oddíly patří do 14. TSP Zeměpisné společnosti „Po cestách vlasti“. Navazují tak na více jak padesátiletou tradici.

Zeměpisná školka

Oddíl určený pro předškoláky. Ti se zde naučí základním tábornickým dovednostem, hrají spoustu her, podnikají výlety a vyrazí všichni společně pod stan. Činnost je tvořena na míru předškolním dětem a připravuje je na oddílový život.

oddíl Života v přírodě

Turistika, hry a tábornické dovednosti jsou základními kameny oddílu Života v přírodě, 1. oddílu Zeměpisné společnosti „Po cestách vlasti“. Oddíl má schůzky v úterý 17:00 – 19:00 a je určen spíše dětem prvního stupně ZŠ.

oddíl ochrany přírody

Tábornictví je příznačné také pro 2. oddíl Zeměpisné společnosti, který nově naleznete v našem adresáři. Schůzky má ve středu, taktéž v Lužánkách.

 

Líbil se Vám článek?

Sledujte všechny: Ikona RSS Dobrý oddíl RSS, nebo

Obsah stránek je chráněn licencí Creative commons. Smíte jej použít za podmínky uvedení odkazu na zdrojovou stránku. Creative Commons License
 
 

Komentáře

čer_á: