volný čas

Turistický oddíl pegas zve na výlet a schůzky

Autor: PAT, publikováno 2.9.2010 v 22:42

172. PTO Pegas - oddíl s více než patnáctiletou tradicí nabíra nové členy. Proto zve všechny děti i s jejich rodiči na návštěvu do své klubovny a na výlet.

Do klubovny můžete přijít 3. září, dále pak 6. a 7. září na Merhautovu 172, kde oddíl sídlí. Naproti klubovně se nachází parčík spolu se zastávkou MHD tramvají 5 a 7. Dobrá dostupnost je i ze zastávky Merhautova, kde lze využít linek 25, 26, 44, 57, 84.

 

Vezměte své děti na Bambiriádu

Autor: Milan Matyáš, publikováno 5.6.2009 v 18:34

Ačkoliv se zdá, že nejdůležitějším tématem tohoto víkendu jsou volby, není tomu tak! Minimálně pro rodiče a jejich ratolesti je tu Bambiriáda – celostátní přehlídka činností sdružení dětí a mládeže a středisek volného času.

V mnoha velkých i menších městech a městečkách se ode dneška až do neděle můžete potkat se spoustou nadšených lidiček, kteří vám a hlavně vašim dětem nachystali pestrou ochutnávku všeho zajímavého, co pro děti ve svých sdruženích, skupinách, oddílech, klubech a kroužcích po celý rok dělají.

 

Dejte volnému času svých dětí smysl...

Autor: tukan, publikováno 10.9.2008 v 10:47

Pod tímto sloganem jsme zahájili letošní nábor, kdy zveme děti z prvních až třetích tříd k nám. Jsme 34. PTO Tulák, který působí v oblasti Černých Polí již mnoho let a nabízí dětem tzv. mimoškolní aktivity, v dnešní době hojně nazývané volnočasové apod. Zkrátka jde o to nabídnout dětem co nejpestřejší zábavu pro jejich všestranný rozvoj. Základním prvkem všeho je hra a díky tomu děti sportují, baví se, cestují a poznávají, nachází kamarády, získávají sebedůvěru, učí se novým věcem...