výstava

Pionýrská Galerijní šalina

Autor: rogis, publikováno 10.5.2011 v 18:33

V letošním roce jsem se opět zapojili do projektu Dopravního podniku města Brna, Galerijní šalina. Této akce se již účastníme druhým rokem. Jedná se o výstavu propagačních materiálů Jihomoravské krajské organizace Pionýra, které jsou umístěny v jedné z brněnských tramvají Městské hromadné dopravy. Tuto tramvaj je možné rozpoznat už z dálky, a to díky velkým bannerům, umístěným po obou bočních stranách. Bannery nesou název naší organizace a probíhající kampaně Umačkáni dětmi.

 

Máte cestu přes Lužánky? Stavte se k nám na výstavu!

Autor: Mižu, publikováno 12.11.2009 v 16:39

Brněnské Lužánky hostí výstavu plnou vůní dálek, výprav, výletů a také dvou expedic. Přijměte prosím naše pozvání na tuto vydařenou akci.

Fotky a další materiály z výprav, výletů a expedic, které podnikla během roku 14. TSP Zeměpisná společnost Po cestách vlasti jsou nyní k vidění ve středisku volného času Lužánky v Brně. Celý rok dokumentovali děti a vedoucí svou práci, abyste nyní mohli nahlédnout za oponu všedního dne do foglarovských dálek a romantiky pobytu v přírodě mezi přáteli.

Výstava je přístupná:

  • ve SVČ Lužánky na ulici Lidická 50 v Brně (mapa),
  • každý všední den,
  • od 9 do 20 hodin,
  • od 16. do 30 listopadu 2009,
  • vstup ZDARMA.

Navštivte nás!

 

Výstava v šalině

Autor: Mižu, publikováno 23.7.2009 v 23:12

Výstava Tábory na cestách proběhla na netradičním místě, v galerijní tramvaji brněnského dopravního podniku. Takřka 6 desítek fotek zachytilo děti a jejich vedoucí z 16 oddílů.

Nestihli jste výstavu tábory na cestách navštívit osobně? Podívejte se na její záznam zde na internetu!

 

Tip na výstavu pro rodiče s dětmi!

Autor: Mižu, publikováno 13.11.2008 v 23:28

Výstava o dětských táborech před lety a dnes probíhá ve Středisku volného času Lužánky v Brně.

Do 28. listopadu můžete navštívit výstavu k 55. výročí Zeměpisné společnosti. Ta probíhá v prostorách SVČ Lužánky na ulici Lidické v Brně. Přístupná je zdarma, a to každý všední den od 10 do 20 hodin.

 

Výstava k 55. výročí Zeměpisné společnosti

Autor: Mižu, publikováno 25.10.2008 v 08:04

14. tábornická skupina Pionýra Zeměpisná společnost „Po cestách vlasti“ si Vás dovoluje pozvat na výstavu k příležitosti 55. výročí svého založení.

K vidění budou jak historické materiály, tak aktuální ukázky činnosti oddílů a celé skupiny. Ke shlédnutí budou ukázky našich výletů, výprav, pochodů, Zimní i Letní expedice, celotáborové hry jednotlivých oddílů, ukázku naší vlastivědné práce a mnoho dalších zajímavých a inspirativních věcí.