Ples pionýrských vedoucích

Autor: Mižu, publikováno 11.1.2009 v 09:37

Na společenském plese, se sešli vedoucí a instruktoři jihomoravských pionýrských oddílů spolu s bývalými členy a přáteli této dětské organizace. Pohorky a vybavení do přírody vyměnili za společenské šaty a obleky.

Kulturní dům Rubín v Brně hostil v sobotu 10. ledna tradiční pionýrský ples. Tato kulturní akce probíhá každoročně a účastní se jí lidé, kteří pracují ve volném čase s dětmi.

Program plesu

Hudební skupina Nová tchýně se výborně zhostila své role a hrála k tanci ty největší hity. Přátelskou atmosféru akce doplnily půlnoční tombola a skupinky vedoucích a instruktorů diskutující vše nač na akcích s dětmi nezbyl čas. Ples je jedinou akcí, kde se vedoucí sešli bez dětí.

Zhodnocení plesu

Podle náčelníka Sdružení pionýrských tábornických oddílů, Luboše Horkého, se letošní ples velmi vydařil, o čemž svědčila také spokojenost většiny odcházejících účastníků. Ta zároveň dokládá fakt, že oddílový život nekončí s nástupem dospělosti, ale dává lidem přátele a ovlivňuje životní styl na celý život.

 

Líbil se Vám článek?

Sledujte všechny: Ikona RSS Dobrý oddíl RSS, nebo

Obsah stránek je chráněn licencí Creative commons. Smíte jej použít za podmínky uvedení odkazu na zdrojovou stránku. Creative Commons License
 
 

Komentáře

zelen_: