Ples pionýrských vedoucích

Autor: Mižu, publikováno 11.1.2009 v 09:37

Na společenském plese, se sešli vedoucí a instruktoři jihomoravských pionýrských oddílů spolu s bývalými členy a přáteli této dětské organizace. Pohorky a vybavení do přírody vyměnili za společenské šaty a obleky.

Kulturní dům Rubín v Brně hostil v sobotu 10. ledna tradiční pionýrský ples. Tato kulturní akce probíhá každoročně a účastní se jí lidé, kteří pracují ve volném čase s dětmi.

Program plesu

Hudební skupina Nová tchýně se výborně zhostila své role a hrála k tanci ty největší hity. Přátelskou atmosféru akce doplnily půlnoční tombola a skupinky vedoucích a instruktorů diskutující vše nač na akcích s dětmi nezbyl čas. Ples je jedinou akcí, kde se vedoucí sešli bez dětí.

Zhodnocení plesu

Podle náčelníka Sdružení pionýrských tábornických oddílů, Luboše Horkého, se letošní ples velmi vydařil, o čemž svědčila také spokojenost většiny odcházejících účastníků. Ta zároveň dokládá fakt, že oddílový život nekončí s nástupem dospělosti, ale dává lidem přátele a ovlivňuje životní styl na celý život.

 

Líbil se Vám článek?

Sledujte všechny: Ikona RSS Dobrý oddíl RSS, nebo

Obsah stránek je chráněn licencí Creative commons. Smíte jej použít za podmínky uvedení odkazu na zdrojovou stránku. Creative Commons License
 
 

Komentáře

Excellent

I’m sure the kids are going to have a great time. I really loved the theme for this year’s summer camp. It is indeed a refreshing change. Inclusion of board games was a great move. I would like to appreciate the volunteers for taking this initiative. Windows 7 support now

Velmi dobrá hudba, že jste

Velmi dobrá hudba, že jste právě na vrcholu. Všechny stejné, každá skupina bude provádět velké hity!
infographics designers

rů_ová: