Různé

Chcete být Superhrdinové?

Autor: Milan Matyáš, publikováno 13.4.2013 v 09:50

Jaké to je být superhrdinou?
Bránit své město, bojovat se zločinem a chránit životy obyčejných lidí?
Vaše děti mají jedinečnou možnost si to vyzkoušet.
Jak?

 

Sledujte nás na facebooku

Autor: tukan, publikováno 20.2.2012 v 15:53

Přidejte se na naši stránku a můžete sledovat další informace, novinky, fotky...
www.facebook.com/jmpionyr

 

Děti tleskaly dětem

Autor: PAT, publikováno 5.5.2011 v 15:57

A byl to pořádný potlesk, jak bývá na koncertu Děti dětem zvykem. Těch dětí totiž bylo hodně přes tisícovku! Prostě plné hlediště Společenského sálu v Kongresovém centru Praha, který večer 4. 2. patřil celý dětem. Dokonce i na jevišti se jich vystřídalo několik desítek. Tančily, zpívaly, hrály a aplaus po každém vystoupení byl více než zasloužený. A přitom ty nejmenší ještě ani nechodily do školy. A brněnští pionýři byli při tom!

 

PF 2010

Autor: PAT, publikováno 25.12.2009 v 17:21

Brněnské pionýrské oddíly přejí všem správným rodičům dětí šťastně, příjmené a pohodové strávení letošních vánočních svátků. Do nového roku 2010 přejeme mnoho úspěchů, dětských úsměvů a spokojeností.

Na viděnou v dalším roce na schůzkách, výpravách, výletech, expedicích či táborech přeje kolektiv vedoucích dobrých pionýrských oddílů a DobrýOddíl.cz

Samotné oddíly vyrábějí přímo vlastní pfka a přání pro období vánoc. V galerii se můžete tak podívat na různorodou oddílovou činnost.

 

Nekápli jste na správný kroužek?

Autor: PAT, publikováno 25.10.2009 v 15:34

Vybírali jste v září kroužek pro své dítě a po měsíci jste zjistili, že to nebylo to pravé rozhodnutí? Tak to pojďte raději zkusit s některým z Dobrých oddílů.

 

Soutěž o nejlepší oddílový web - hlasujte také!

Autor: Mižu, publikováno 21.5.2009 v 04:39

Cenu sympatie pro nejlepší oddílové internetové stránky udělujete letos již po druhé vy, uživatelé internetu.

 

4 jednoduché způsoby jak nám pomoci

Autor: Mižu, publikováno 7.4.2009 v 20:21

4 jednoduché způsoby, jak pomoci Dobrému oddílu jsme pro Vás popsali na speciální stránce. Jsou opravdu jednoduché, nic Vás nebudou stát a Dobrému oddílu však pomohou. Zároveň tak oceníte práci dobrovolníků, kteří pro vás tyto internetové stránky připravují.

Přečtěte si jak pomoci Dobrému oddílu

Děkujeme

 

3 nové oddíly v oddílovém adresáři

Autor: Mižu, publikováno 3.2.2009 v 05:10

3 nové oddíly najdete v našem adresáři oddílů. Všechny sídlí ve středu města Brna. Rozdílné je ovšem jejich zaměření a věk dětí, pro které jsou určeny. Všechny oddíly patří do 14. TSP Zeměpisné společnosti „Po cestách vlasti“. Navazují tak na více jak padesátiletou tradici.

 

Opravdu dobrý tábor

Autor: Mižu, publikováno 22.1.2009 v 05:07

Informace o výběru letních táborů pro děti přinášejí rodičům již čtvrtým rokem internetové stránky Opravdu dobrý tábor. Ti tak mohou zdarma získat informace o výběru tábora, jeho výhodách i rizicích a návody jak spolehlivě ověřit jeho kvalitu a vhodnost pro děti.

 

Rozbalte naše Vánoční dárky!

Autor: Mižu, publikováno 22.12.2008 v 05:06

Klidné Vánoce a Veselý Nový rok vám přejí autoři Dobrého oddílu. Jako dárek pro Vás připravili nové přírůstky v adresáři oddílů a drobnou technickou novinku.