Tip na výstavu pro rodiče s dětmi!

Autor: Mižu, publikováno 13.11.2008 v 23:28

Výstava o dětských táborech před lety a dnes probíhá ve Středisku volného času Lužánky v Brně.

Do 28. listopadu můžete navštívit výstavu k 55. výročí Zeměpisné společnosti. Ta probíhá v prostorách SVČ Lužánky na ulici Lidické v Brně. Přístupná je zdarma, a to každý všední den od 10 do 20 hodin.

Akci připravili děti a vedoucí, členové Zeměpisné společnosti „Po cestách vlasti“, kteří nashromáždili dobové fotky, kroniky a další materiály. Podle Markéty Nešporové, hlavní organizátorky akce, se mohou návštěvníci těšit na 3D modely ohnišť, dobové vlajky, stany či táborovou bránu.

Zeměpisná společnost „Po cestách vlasti“ se již 55 let věnuje výchově dětí. Ukázky činnosti a informace o ní naleznete na internetových stránkách www.zeeska.cz. Pokud si nejste jisti, zda na výstavu vyrazit, navštivte nejprve on-line verzi výstavy, a to na adrese http://www.zeeska.cz/vystava.

Výstava

Vstupní brána výstavy.

O Zeměpisné společnosti

14. TSP Zeměpisná společnost „Po cestách vlasti“ je brněnská pionýrská skupina zaměřená na turistiku a celoroční práci s dětmi. Již plných 55 let podnikají její členové letní a zimní tábory, tzv. Expedice, různé turistické přechody, výlety za památkami či do jeskyní.

Schůzky se konají od pondělí do čtvrtka ve Středisku volného času Lužánky, Lidická 50, Brno.

 

Líbil se Vám článek?

Sledujte všechny: Ikona RSS Dobrý oddíl RSS, nebo

Obsah stránek je chráněn licencí Creative commons. Smíte jej použít za podmínky uvedení odkazu na zdrojovou stránku. Creative Commons License